نمایندگی های شرکت پونک شیر خاوران

نمایندگی پنیر پیتزا

نمایندگی های شرکت پونک شیر خاوران ( نمایندگی پنیر پیتزا ، خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی) در سراسر کشور

نمایندگی پنید پیتزا

 

 

محصولات:

هم اکنون محصولات شرکت پونک شیر خاوران شامل انواع پنیر پیتزا، خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی است. برای آشنایی بیشتر با محصولات به صفحه ی معرفی محصولات مراجعه فرمایید.

نمایندگی ها:

باتوجه به استقبال فراوان مصرف کنندگان محترم، هم اکنون نمایندگی های فعال شرکت پونک شیر خاوران – تکین ( نمایندگی پنیر پیتزا ، خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی)، در اقصی نقاط کشور مشغول فعالیت و رساندن محصولات تکین به دست مشتریان عزیز می باشند.هم اکنون محصولات تکین به واسطه ی نمایندگی های فعال خود، در سراسر کشور، به راحتی در دسترس شما مصرف کننده ی عزیز قرار دارد.اما برای رفاه حال شما عزیزان،  سعی و تلاش ما بر افزایش نمایندگی ها و به طبع آن تسهیل در دسترسی شما به محصولات تکین است. اگر شما هم یک شرکت پخش دارید و یا تمایل به همکاری با ما و ارائه ی محصولات ما به مشتریانتان را دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

اخذ نمایندگی:

شما عزیزان می توانید برای اطلاعت بیشتر درباره ما و اخذ نمایندگی ، در شهر های فاقد نمایندگی،نقشه ی پایین صفحه مراجعه و فرم در خواست نمایندگی را پر نمایید.همچنین می توانید به وسیله ی سایر راه های ارتباطی با همکاران ما در تماس باشید.

تمام راه های ارتباطی ما در صفحه ی نخست ذکر شده است. شما می توانید با کلیک بر روی عضویت در کانال تلگرامی تکین، در کانال تلگرامی ما عضو شوید. و یا با کلیک بر روی آیکون واتساپ در گوشه ی سمت راست تمام صفحات به صورت آن لاین با کارشناسان ما در ارتباط باشد. در صورت تمایل به اطلاع از آخرین پست ها و خبرها، ما را در اینستاگرام نیز فالو کنید.

همیشه سپاسگذار همراهی شما عزیزان هستیم.

شهرهای نشان داده شده در نقشه زیر دارای نمایندگی های شرکت پونک شیر خاوران – تکین می باشند. در صورت درخواست نمایندگی برای سایر شهرها از طریق فرم و اطلاعات تماس درج شده در پایین نقشه با ما در تماس باشید.

در صورت درخواست نمایندگی و یا سوال درخصوص نمایندگی های موجود با ما از طریق فرم زیر در تماس باشید.

  • ۴ + ۲۱ =

آدرس: مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز ۲

Rate this page

تلفن: ۰۲۱۶۶۵۳۲۰۷۸

Rate this page

تلفن همراه: ۰۹۱۲۹۳۰۲۵۱۷ و ۰۹۹۰۴۲۰۲۰۷۴

Rate this page

ایمیل: Marketing@takinfood.com

Rate this page
Rate this page
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp