خمیر پیتزا زعفرانی

  • خمیر پیتزا زعفرانی
  • تعداد در کارتن: ۱۰ عدد
  • وزن خالص: ۴/۶ کیلوگرم
  • قطر: ۲۱ سانتیمتر
  • ابعاد کارتن (طول، عرض، ارتفاع): ۴۵*۲۵*۲۳ سانتیمتر

خمیر پیتزا زعفرانی تکین با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن روز دنیا توسط متخصصان و کارشناسان ما تولید می شود.  به دلیل عدم استفاده از مواد نگهدارنده در ترکیبات این محصول ، لازم است که آن را در دمای زیر صفر نگهداری نمایید. ترکیبات خمیر شامل آرد گندم، تخم مرغ تازه، عصاره زعفران، نمک و … است که بافت، رنگ و طعم عالی به خمیر می دهد.

از زمان های بسیار دور زعفران جزء چاشنی هایی بوده است که در انواع غذاها، نوشیدنی ها و شیرینی ها مصرف می کرده اند. و با این ادویه به کره و پنیر رنگ و عطر مطبوعی می داده اند. زعفران یکی از گرانترین و لوکس ترین ادویه های دنیاست که به هر ماده ی غذایی طعم خاص و منحصر به فردی می بخشد. این ادویه ی زرد رنگ و فوق العاده خواص بی نظیری دارد وکاربردهای طلای سرخ در صنایع غذایی  بسیار متنوع است. ما نیز از این گیاه ارزشمند در خمیر پیتزا زعفرانی استفاده کرده ایم.

شما می توانید با خمیر پیتزا زعفرانی تکین، پیتزاهایی با طعم و عطر فوق العاد تهیه کنید و از خواص بی نظیر زعفران نیز بهره مند شوید.

اگر نظر، انتقاد یا پیشنهادی در مورد محصولات و یا نحوه ی ارائه ی آنها دارید، لطفا از طریق را ه های ارتباطی  با ما در میان بگذارید. برای درخواست نمایندگی محصولات نیز می توانید فرم مربوط به درخواست نمایندگی را پر کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات کامل این محصول در جدول قرار داده شده است.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp