خمیر پیتزا مینی

  • خمیر پیتزا مینی
  • تعداد در کارتن: ۲۰ عدد
  • وزن خالص: ۶/۲ کیلوگرم
  • قطر: ۱۷ سانتیمتر
  • ابعاد کارتن (طول، عرض، ارتفاع): ۳۶/۵*۳۶/۵*۲۲ سانتیمتر

خمیر پیتزا (نان نیمه آماده) مینی  تکین با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن روز دنیا توسط متخصصان و کارشناسان ما تولید می شود. این محصول در ابعادی کوچکتر از خمیر پیتزای (نان نیمه آماده) ساده تکین تهیه و ارائه شده است. به دلیل عدم استفاده از مواد نگهدارنده در ترکیبات این محصول ، لازم است که آن را در دمای زیر صفر نگهداری نمایید. ترکیبات خمیر شامل آرد گندم، تخم مرغ تازه، نمک و … است که بافت و طعم عالی به خمیر می دهد.

پیتزا یک غذای بین المللی و پر طرفدار در دنیاست. بسیاری از افراد تمایل دارند که تهیه ی پیتزا را در خانه نیز تجربه کنند و با پخت یک پیتزای خوب، لحظات لذت بخشی را برای خود و عزیزانشان بیافرینند. اما ممکن است تهیه ی خمیر پیتزا در خانه ، برای شما کار زمانبر و سختی باشد و یا ترکیبات خمیر همیشه در دسترس تان نباشد. به همین دلیل ما در شرکت پونک شیر خاوران ( تولید کننده ی پنیر پیتزا، خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی)  خمیر پیتزا (نان نیمه آماده) مینی تکین را در بسته بندی های مناسب و ترکیبات سالم ، تهیه و روانه بازار کرده ایم. با خمیر پیتزا (نان نیمه آماده) مینی تکین می توانید پیتزاهایی کوچکتر و مقرون به صرفه تر تهیه کنید.

به آن دسته از عزیزانی که تمایل به همکاری با ما  ( به عنوان نمایندگی فعال فروش محصولات) را دارند، پیشنهاد میکنیم که ویژگی های محصولات را مشاهده فرمایند و برای درخواست نمایندگی فرم مربوطه را پرکننند. همکاران ما در بخش بازرگانی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اگر نظر، انتقاد یا پیشنهادی در مورد محصولات و یا نحوه ی ارائه ی آنها دارید، لطفا از طریق را ه های ارتباطی  با ما در میان بگذارید.

اطلاعات کامل این محصول در جدول  قرار داده شده است.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp