خمیر پیراشکی ساده تکین

  • خمیر پیراشکی ساده
  • تعداد در کارتن: ۲۴ عدد
  • وزن خالص: ۱۱/۵۲ کیلوگرم
  • قطر: ۱۳ سانتیمتر
  • ابعاد کارتن (طول، عرض، ارتفاع): ۴۴*۲۹*۲۳ سانتیمتر

خمیر پیراشکی ساده تکین با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن روز دنیا توسط متخصصان ما تولید می شود و به دلیل اینکه بدون مواد نگهدارنده می باشد، باید در دمای زیر صفر نگهداری شود. ترکیبات خمیر شامل آرد گندم، تخم مرغ تازه، نمک و … است که بافت و طعم عالی به خمیر می دهد.

یکی  از غذاهای پرطرفدار امروزی، پیراشکی است. و این غذای خوشمزه معمولا به عنوان یک عصرانه یا پیش غذا شناخته و مصرف می شود. البته بعضی از فینگرفودها با طعم و مزهای بسیار متنوع نیز در خانواده ی پیراشکی ها قرار می گیرند. تنوع بالای این غذا و ساده بودن طرز تهیه ی آن، در نتیجه باعث محبوبیت بیشتر این غذا در بین مردم شده است. از انواع مختلف این غذا می توان به پیراشکی پنیری، گوشت،کالباس، سویا، جعفری، سیب زمینی، مرغ و … اشاره کرد.

پیراشکی نوعی محصول غذایی آردي است که از سرخ کردن خمیر تازه و یا تخمیر شده در روغن تهیه می شود. خوشمزگی و پرانرژي بودن خمیر پیراشکی ساده تکین باعث شده در میان محصولات حاصل از آرد گندم بسیار مورد توجه قرار گیرد.

خمیر پیراشکی تازه باید نرم، قابل انعطاف و داراي مزه و عطر مطلوب و کافی و پوست هاي ترد با رنگ قهوه اي روشن باشد. برای بهبود بافت، طعم و تنوع خمیر، می توان ترکیبات دیگری را نیز به آن افزود.

اطلاعات کامل محصول در جدول بالا قید شده است.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp