پنیر پیتزا دو کیلویی سوپر مارکتی رویال تکین

  • پنیر پیتزا دو کیلویی سوپر مارکتی رویال
  • تعداد در کارتن: ۶ عدد
  • وزن خالص: ۱۲ کیلوگرم
  • ابعاد کارتن (طول، عرض، ارتفاع): ۵۰*۳۴*۲۳ سانتیمتر

پنیر پیتزا دو کیلویی سوپر مارکتی رویال با طراحی شفاف و زیبا نایلونی جهت ارائه به مصرف کنندگان محترم با اوزان بالا ، در سوپرمارکت ها و هایپر مارکت ها ارائه گردیده است.

طراحی منحصر به فرد بسته بندی پنیر پیتزا دو کیلویی سوپر مارکتی رویال، مصرف کنندگان محترم را قادر می سازد تا پس از برش پرس و مصرف این محصول به مقدار دلخواه با استفاده از زیپ کیپ که در آن بصورت هوشمندانه اضافه گردیده است، مجدداً زیپ را بسته تا باعث جلوگیری از ضایعات محصول و همچنین افزایش ماندگاری عطر و طعم آن گردد.

پنیر پیتزا چیست؟

خانواده ی پنیر پیتزا ها یکی از فرآورده های لبنیات هستند که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارند. مدل های مختلفی از پنیر، با ظاهر و طعم متفاوت در دنیا وجود دارند که بسته به ویژگی های مختلفشان دسته بندی و شناخته می شوند. یکی از روش های دسته بندی پنیرها بر اساس نوع فرآوری آن ها است. فرآوری پنیر ها می تواند به صورت طبیعی یا پرورده انجام گیرد که پنیر پروسس همان مدل پرورده ی پنیر است. پنیر پروسس یکی از انواع پنیرهای پروده است که نه از شیر بلکه از پنیر تهیه می شود.

موارد استفاده ی پنیر پیتزا پروسس

این پنیر در غذاهایی مثل پیتزا، لازانیا، انواع پیراشکی  و… به صورت یخ زده استفاده می شود.

پنیر پروسس تکین، با طعمی ملایم، بافتی اسفنجی و نرم، یکی از محصولات شرکت پونک شیر خاوران است که با فرآیندی صحیح و مواد اولیه با کیفیت، تولید و ارائه می گردد.

انواع محصولات تکین در سوپرمارکت ها و هایپر مارکت های سراسر کشور در دسترس شما عزیزان است.

مشخصات کامل این پنیر پیتزا در جدول ارائه شده است.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp