پنیر پیتزا یک کیلویی ورقه ای تکین

  • پنیر پیتزا یک کیلویی ورقه ای
  • تعداد در کارتن: ۱۲ عدد
  • وزن خالص: ۱۲ کیلوگرم
  • ابعاد کارتن (طول، عرض، ارتفاع): ۵۰*۳۴*۲۳ سانتیمتر

پنیرها بر اساس مورد استفاده‌های مختلف به چندین نوع دسته بندی می‌شوند‌. پنیر پیتزا یک کیلویی ورقه ای نمونه ای از پنیرهایی است که به شکل ورقه های کاغذ برش میخورد. معمولا پنیر پیتزا یک کیلویی ورقه ای در تهیه انواع ساندویچ‌های سرد و گرم به کار می‌رود‌. البته این نوع از پنیرها را به راحتی می توان در انواع غذاهای دیگر نیز استفاده کرد.

انواع پنیرهای ورقه ای

هر نوع از پنیرها،مزه و خصوصیات مختلفی دارند. این خصوصیات رابطه مستقیمی با نوع حیوان تامین کننده ی شیر، تغذیه حیوان و آنزیم های به کار رفته در تولید پنیر دارد از این رو شما می‌توانید بر اساس نوع شیر حیوان‌های مختلف، نوع آنزیم‌های به کار رفته در پنیر، رژیم غذایی حیوان، میران رطوبت، چربی و نمک آن نیز مزه‌های متفاوتی را تجربه کنید.‌ البته در این میان هر یک از پنیرهای موجود در بازارهای فروش با اشکال مختلفی عرضه می‌شوند که یکی از آن‌ها پنیر ورقه‌ای است.

پنیر پروسس ورقه ای

پنیر پروسس یکی از خوشمزه‌ترین پنیرهایی است که برای تهیه پیتزا به کار می‌رود.

این پنیر پاستوریزه می‌شود، بنابراین خواص بسیار زیادی دارد. پروتئین های این پنیر قابلیت جذب بالایی دارند و بسیار هم بهداشتی هستند.

پنیرهای ورقه ای پروسس بسته به نوع ماده افزونی در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. از این پنیرها برای تهیه انواع ساندویچ‌های سرد و گرم، لازانیا، املت، پاستا و غیره استفاده می شود.

جالب است بدانید که پنیر ورقه‌ای برای انوع پیتزا و  لازانیا هم استفاده می‌شود. حتی میتوان برای عصرانه  ورقه های پنیر موزارلا را به همراه گوجه فرنگی و سبزیجات معطر میل کنید.

شرکت پونک شیر خاوران تولید کننده انواع پنیر پیتزا ، خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی برای تکمیل سبد محصولات خود، پنیر پیتزا یک کیلویی ورقه ای (به صورت ظرفی) را نیز تولید و عرضه کرده است. تا با ارائه ی محصولاتی با کیفیت، تجربه ی یک آشپزی حرفه ای و طعم های منحصرر بفرد را به شما ارائه کند.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp