خمیر پیراشکی

  1. خانه
  2. نمونه کار

برای خرید عمده خمیر پیراشکی در مشهد و یا خرید خمیر پیراشکی طعم‌دار فقط کافیست به صفحه‌ی محصولات ما نگاهی بیاندازید. خمیر پیراشکی‌های ما با کیفیت بالا و طعم‌های متنوع، شما را از خرید خمیر پیراشکی‌های دیگر، و تهیه‌ی زمانبر و سخت آن در خانه بی نیاز می‌کند. شما می‌توانید برای خرید خمیر پیراشکی چه به صورت عمده و چه در تعداد محدود، با ما تماس بگیرید.

چرا خمیر پیراشکی تکین؟ امروزه انواع مختلف پیراشکی، چه به عنوان یک میان وعده‌ی ساده، و چه به عنوان فینگر فود و وعده‌های غذایی کامل، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. این خوش مزه‌های پرطرفدار در بین کودکان نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردارند و حتی برای پیک نیک‌ها و میان وعده‌های کاری نیز گزینه‌ی خوبی محسوب می‌شوند.

تهیه‌ی مواد داخل پیراشکی معمولا بسیار ساده و به صورت کلی ترکیبی از انواع گوشت، سبزیجات و ادویه‌های مختلف است. البته برخی از انواع پیراشکی نیز به عنوان شیرینی شناخته می‌شوند که خب بالطبع مواد داخلی آنها نیز متفاوت خواهد بود. اما در حالت کلی، چیزی که تهیه ی هر نوع پیراشکی در خانه را با چالش مواجه می‌کند، خمیر آن است نه مواد داخل آن. معمولا تهیه‌ی انواع خمیر در خانه، کار زمانبری است که نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. به همین دلیل خیلی از افراد حتی با وجود علاقه ای که به این نوع غذاها دارند خود را از لذت خوردن آن محروم می‌کنند.

اما یک راه حل ساده وجود دارد. ما در شرکت پونک شیر خاوران با تولید انواع مختلف این خمیر‌ها، این مسیر را برای شما عزیزان کوتاه کرده‌ایم. محصولات ما در طعم‌های مختلف ( ساده، فلفلی و زعفرانی) به راحتی در دسترس شما عزیزان قرار دارد. شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها، زمان تهیه‌ی یک پیراشکی خوش مزه‌ی خانگی را کوتاه تر کنید. ما برای خلق یک تجربه‌ی لذت بخش آشپزی، تا پخت یک غذای خوش مزه برای عزیزانتان، در کنارتان هستیم و در تلاشیم با ارائه‌ی محصولات با کیفیت و متنوع، شاهد رضایت هر چه بیشتر شما مصرف کننده‌ی محترم باشیم.

اگر شما هم از ان دسته افرادی هستید که زمان زیادی برای تهیه‌ی خمیر پیراشکی ندارید، و یا از ترجیح می‌دهید مرحله‌ی تهیه خمیر پیراشکی در خانه را حذف کنید، پس خرید خمیر پیراشکی ‌های آماده برای شما بهترین گزینه است. فقط کافیست بعد از خرید خمیر پیراشکی طعم دار و یا ساده‌ی مورد نظرتان، آن را از بسته‌بندی خارج کرده و مواد دلخواهتان را داخل خمیر‌ها گذاشته و خمیر‌ها را به هر شکلی که دوست دارید فرم داده و ببندید استفاده از پشت چنگال معروف‌ترین و راحت ترین گزینه است. بعد از آماده شدن پیراشکی‌ها را در روغن کمی سرخ کنید. البته اگر به کالری مواد غذایی و حذف روغن از غذا‌ها و کم کردن آن اهمیت می‌دهید، می‌توانید پیراشکی‌ها را بر روی کاغذ روغنی و یا سینی چرب شده در فر قرار دهید و بعد از برشته و طلایی شدن از فر خارج کنید. ما در تمام این مسیر همراهتان هستیم.