خمیر پیتزا تکین

  1. خانه
  2. نمونه کار

چرا خمیر پیتزا تکین؟ تهیه‌ی خمیر پیتزا در خانه، کار زمانبری است یا برای همه امکان پذیر نیست. از طرفی بیشتر افراد دوست دارند با مواد سالم و تازه، برای عزیزانشان پیتزای خانگی بپزند. تهیه‌ی پیتزا در خانه معمولا یک تفنن و سرگرمی جذاب محسوب می‌شود که می‌تواند روز تعطیل شما را به یک روز خاطره‌انگیز و خاص تبدیل کند. اما معمولا اکثر افراد حوصله تهیه‌ی خمیر پیتزا در خانه را ندارند و اگر هم داشته باشند، وقتی به زمان مورد نیاز و بهم ریختگی‌های اشپزخانه در حین کار فکر می‌کنند، پشیمان می‌شوند و ترجیح می‌دهند مسیر کوتاه‌تر و راحت تری را انتخاب کنند. خب ما این مسیر را برای شما کوتاه کرده‌ایم.

استفاده از خمیر پیتزا‌‌های نیمه آماده‌ی تکین، به شما کمک می‌کند تا بدون صرف زمان طولانی، یا کلافگی‌های شلوغی و بهم ریختگی‌های آشپزخانه، برای عزیزانتان پیتزاهای خوش مزه‌ی خانگی بپزید و با استفاده از تاپینگ‌‌های دلخواه خودتان، یک تجربه‌ی لذت بخش و کاملا ویژه را خلق کنید.

خمیر پیتزا‌های تکین، از مواد اولیه با کیفیت و در طعم های مختلف و متنوع تهیه شده اند. شما می‌توانید بسته به سلیقه‌ی خودتان، و افراد خانواده، طعم ‌های مختلف ( زعفرانی و ساده ) آن را انتخاب کنید. در مواد اولیه خمیر پیتزا تکین، از تخم مرغ استفاده شده است، بنابراین توصیه می‌کنیم برای حفظ کیفیت خمیر‌ها، آن‌ها را در فریزر نگهداری کنید. برای هر بار مصرف، فقط کافیست، خمیر‌ پیتزا تکین را از فریزر خارج کنید و بلافاصله استفاده کنید.

خمیر پیتزا مینی تکین، به منظور جلب رضایت مصرف کنندگان عزیزی که به دلایل مختلف، از جمله، کم کردن حجم غذا، پخت پیتزا برای کودکان و مهمانی‌ها و غیره، در ابعاد کوچکتر تهیه و عرضه می‌شود. شما می‌توانید خمیر پیتزای مورد نظر خود را متناسب با نیازتان انتخاب، تهیه و مصرف کنید.