پنیر پیتزا ۵۰۰ گرمی رنده شده تکین

  • پنیر پیتزا ۵۰۰ گرمی رنده شده
  • تعداد در کارتن: ۲۰ عدد
  • وزن خالص: ۱۰ کیلوگرم
  • ابعاد کارتن (طول، عرض، ارتفاع): ۴۳*۳۳*۲۵ سانتیمتر

پنیر پیتزا ۵۰۰ گرمی رنده شده تکین تهیه شده از ۱۰۰% شیر خالص، بدون افزودنی با بهترین مواد اولیه و بالاترین کیفیت و شکل رنده با نظارت تکنسین، مهندسین و تیم مجرب R&D تکین تولید و با دو هدف مصرف کننده های رستورانی و خانگی تولید می گردد. اکنون این محصول در سراسر کشور با بسته بندی های مختلف عرضه می گردد.

طراحی ظریف و متفاوت بسته بندی پنیر پیتزا ۵۰۰ گرمی رنده شده تکین به صورت ظرفی می باشد که باعث جلوگیری از فشردگی و خرد شدن محصول و در نتیجه افزایش کیفیت آن گردیده است.

علاوه بر این ، بسته بندی هوشمندانه و منحصر به فرد این محصول، جلوه ای زیبا به یخچال ها و ویترین های فروشگاهی بخشیده و موجب جلب رضایت مصرف کنندگان محترم می گردد.

خانواده ی پنیر پیتزا ها یکی از فرآورده های لبنیات هستند که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارند. مدل های مختلفی از پنیر، با ظاهر و طعم متفاوت در دنیا وجود دارند که بسته به ویژگی های مختلفشان دسته بندی و شناخته می شوند. یکی از روش های دسته بندی پنیرها بر اساس نوع فرآوری آن ها است. فرآوری پنیر ها می تواند به صورت طبیعی یا پرورده انجام گیرد که پنیر پروسس همان مدل پرورده ی پنیر است. پنیر پروسس یکی از انواع پنیرهای پروده است که نه از شیر بلکه از پنیر تهیه می شود.

موارد استفاده ی پنیر پروسس

این پنیر در غذاهایی مثل پیتزا، لازانیا، انواع پیراشکی  و… به صورت یخ زده استفاده می شود.

پنیر پروسس تکین، با طعمی ملایم، بافتی اسفنجی و نرم، یکی از محصولات شرکت پونک شیر خاوران است که با فرآیندی صحیح و مواد اولیه با کیفیت، تولید و ارائه می گردد.

انواع محصولات تکین در سوپرمارکت ها و هایپر مارکت های سراسر کشور در دسترس شما عزیزان است.

مشخصات کامل این پنیر پیتزا در جدول ارائه شده است.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp