ISO 9001 گواهینامه الزامات کیفی

  1. خانه
  2. افتخارات
  3. ISO 9001 گواهینامه الزامات کیفی

ISO ۹۰۰۱ چیست؟

ISO 9001 به عنوان سیستم مدیریت کیفیت، یکی از استانداردهای مهم عمومی هست. این استاندارد مورد نیاز تمامی شرکتها هست و الزامات کیفی تمام سازمانها را در فرآیندها و محصولات و خدمات تشریح می کند. زمانی که یک سازمان ایزو ۹۰۰۱ را طراحی و اجرا  می کند در واقع بیانگر این است که سازمانش در راستای تمامی فرآیندهای تولید و خدمات خود الزامات کیفی را رعایت می کند.

رعایت این الزامات باعث جلب اعتماد مشتری می گردد بنابراین می تواند با خیال آسوده تری از خدمات سازمان بهره ببرد.ایزو ۹۰۰۱ فارغ از حوزه فعالیت هر شرکت، به نوعی پیش نیاز دیگر استانداردهاست و حتی به سازمانهای متقاضی اخذ ایزو توصیه می شود که اگر می خواهند تنها یک گواهی ایزو بگیرند توصیه می شود که ISO 9001 را دریافت کنند. ایزو ۹۰۰۱ کلیات الزامات مورد نیاز یک سازمان را در خودش دارد.

 

مزایای ISO 9001: 2015 در مقایسه با نسخه های قدیمی تر:

استاندارد ISO 9001: 2015  بازنگری شده است. به همین دلیل علاوه بر ترویج اصول مدیریت کیفیت تعیین شده، بر جلب رضایت مشتری تمرکز دارد.

با استفاده از این استاندارد، هر سازمانی موظف به ارائه ی محصولات و خدمات با کیفیت می شود. دیدگاه و نگرش مدیران ارشد در هر سازمانی، تعیین کننده ی نوع سیاست های آن مجموعه است و هر مجموعه ای با کسب این استاندارد به بهبود خدمات و کیفیت محصولات خود می اندیشد.

بیشتر بخوانید:  دارنده ی گواهینامه iso 22000

این روند بهبود و ارتقا، تضمین کننده ی رضایت مشتریان و موفقیت در مجموعه های فعال و پویاست.

شرکت پونک شیر خاوران، با کسب استاندارد ISO 9001: 2015 مفتخرست که سطح بالای کیفیت محصولات را جهت تضمین رضایت شما مشتریان عزیز ارئه میدهد. این شرکت در تلاش  برای بهبود مستمر محصولات و کسب هر چه بیشتر اعتماد و همراهی شما، با رعایت استانداردها و الزامات قانونی است.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟