افتخارات

افتخارات شرکت پونک شیر خاوران:

ما مفتخریم که در کنار فعالان صنعت مواد غذایی و به خصوص صنعت لبنیات، تلاش برای تولید محصولاتی مرغوب و با کیفیت را سرلوحه ی کارمان قرار داده ایم.

ما با کسب افتخارات و گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO 22000 ،ISO 9001 و گواهینامه کنترل کیفیت، به افزایش سطح سلامت محصولات و جلب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان می اندیشیم.

شرکت پونک شیر خاوران همچنین  در جشنواره ی ۷۷ روزه ی فروشگاه های شهرما، به دلیل مشارکت فعال و موثر، در راستای خدمات ارزشمند به شهروندان شهر مشهد مقدس،مورد تقدیر قرار گرفته است.

 

اخذ نمایندگی:

شما عزیزان می توانید برای اطلاعت بیشتر درباره ما و اخذ نمایندگی شرکت پونک شیر خاوران، در شهر های فاقد نمایندگی، به صفحه نخست مراجعه و فرم در خواست نمایندگی را پر نمایید.همچنین می توانید به وسیله ی سایر راه های ارتباطی با همکاران ما در تماس باشید.

تمام راه های ارتباطی ما در صفحه ی نخست ذکر شده است. شما می توانید با کلیک بر روی عضویت در کانال تلگرامی تکین، در کانال تلگرامی ما عضو شوید. و یا با کلیک بر روی آیکون واتساپ در گوشه ی سمت راست تمام صفحات به صورت آن لاین با کارشناسان ما در ارتباط باشد. در صورت تمایل به اطلاع از آخرین پست ها و خبرها، ما را در اینستاگرام نیز فالو کنید.

همیشه سپاسگذار همراهی شما عزیزان هستیم.

گواهینامه کنترل کیفیت

کنترل کیفیت  امروزه به عنوان عامل اصلی در تصمیم‌گیری مشتریان در مرحله ارزیابی محصول و یا خدمات به کار می‌رود. بدون شک همه بر این باوریم که محصول کیفیت و حضور در صحنه رقابت داخلی و جهانی با شعار دادن تحقق نمی‌یابد. بلکه دستیابی به این امر مهم فقط با شناخت و استفاده از روشهای […]

دارنده ی گواهینامه iso 22000

استاندارد ISO 22000 چیست؟  استاندارد بین المللی ISO 22000 تعیین کننده‌ی الزامات سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی است. این استاندارد یک سازمان و سیستم را  برای اثبات توانایی کنترل خطرات ایمنی مواد غذایی ، در زنجیره مواد غذایی تایید می کند. زنجیره مواد غذایی چیست؟ زنجیره مواد غذایی شامل تمام سازمان ها، شرکت ها و […]

ISO 9001 گواهینامه الزامات کیفی

ISO ۹۰۰۱ چیست؟ ISO 9001 به عنوان سیستم مدیریت کیفیت، یکی از استانداردهای مهم عمومی هست. این استاندارد مورد نیاز تمامی شرکتها هست و الزامات کیفی تمام سازمانها را در فرآیندها و محصولات و خدمات تشریح می کند. زمانی که یک سازمان ایزو ۹۰۰۱ را طراحی و اجرا  می کند در واقع بیانگر این است […]

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp