افتخارات

  1. خانه
  2. افتخارات

افتخارات شرکت پونک شیر خاوران:

ما مفتخریم که در کنار فعالان صنعت مواد غذایی و به خصوص صنعت لبنیات، تلاش برای تولید محصولاتی مرغوب و با کیفیت را سرلوحه ی کارمان قرار داده ایم.

ما با کسب افتخارات و گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO 22000 ،ISO 9001 و گواهینامه کنترل کیفیت، به افزایش سطح سلامت محصولات و جلب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان می اندیشیم.

شرکت پونک شیر خاوران همچنین  در جشنواره ی 77 روزه ی فروشگاه های شهرما، به دلیل مشارکت فعال و موثر، در راستای خدمات ارزشمند به شهروندان شهر مشهد مقدس،مورد تقدیر قرار گرفته است.

اخذ نمایندگی:

شما عزیزان می توانید برای اطلاعت بیشتر درباره ما و اخذ نمایندگی شرکت پونک شیر خاوران، در شهر های فاقد نمایندگی، به صفحه نخست مراجعه و فرم در خواست نمایندگی را پر نمایید.همچنین می توانید به وسیله ی سایر راه های ارتباطی با همکاران ما در تماس باشید.

تمام راه های ارتباطی ما در صفحه ی نخست ذکر شده است. شما می توانید با کلیک بر روی عضویت در کانال تلگرامی تکین، در کانال تلگرامی ما عضو شوید. و یا با کلیک بر روی آیکون واتساپ در گوشه ی سمت راست تمام صفحات به صورت آن لاین با کارشناسان ما در ارتباط باشد. در صورت تمایل به اطلاع از آخرین پست ها و خبرها، ما را در اینستاگرام نیز فالو کنید.

همیشه سپاسگذار همراهی شما عزیزان هستیم.