پنجم جمادی الاول و سالروز ولادت حضرت زنیب کبری س ، به نام روز پرستار نام گذاری شده است. علت این نامگذاری این است که بانوی صبر و پایداری، حضرت زینب (س) در واقعه ی کربلا و بعد از روز عاشورا، نگهداری و مراقبت از فرزندان شهدا و اهل بیت(ع)  و مخصوصا پرستاری از امام  زین العابدین (ع) را برعهده گرفتند. به  همین دلیل  ولادت با سعادت حضرت زینب (س)، به نام روز پرستار نامگذاری شده است. امروزه بزرگداشت این بانوی بزرگوار با یادآوری فداکاری های پرستاران، و قدردانی از زحمات این عزیزان همسو و مقارن شده است. در این روز به بهانه ی بزرگداشت روز میلاد این بانو،  از  زحمات و فداکاری های فرشتگان سفید پوش سپاسگزاریم و از تلاش های بی وقفه و متعهدانه ایشان کمال تشکر را داریم.

هر چند که ما در تقویم شمسی خود این روز را به عنوان روز پرستار نامگذاری کرده ایم، اما در تقویم میلادی نیز چنین روزی برای قدردانی از پرستاران ثبت شده است. در تقویم میلادی روز پرستار مصادف با سالروز تولد بنیان گذار حرفه ی پرستاری یعنی روز فلورانس نایتینگل در ۱۲ مه است. این روز در جهان نیز به عنوان روز جهانی پرستار انتخاب شده است.

در روز هایی که بیماری های مخلتف و همه گیری ها، دنیا را تحت تاثیر قرار داده است، زحمات و تلاش های کادرهای درمان و سلامتف بیشتر از پیش، قابل ستایش و قدردانی است.

ما  نیز در شرکت پونک شیر خاوران، وجود شما و تمامی فداکاری هایتان را که برای تسکین درد و مراقبت از بیمار انجام میدهید را گرامی میداریم. و برای تماو شما فرشتگان سفید پوش، سلامتی و تندرستی را آرزومندیم.

مطالب مرتبط:
به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟
سایر مطالب تکین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

روز پرستار مبارک
خمیر پیراشکی فلفلی تکین
خمیر پیراشکی زعفرانی تکین
خمیر پیراشکی ساده تکین
پنیر پیتزا رنده 2 کیلویی (ظرف) تکین
پنیر پیتزا ورقه 400 گرمی تکین
پنیر پیتزا پروسس ورقه ای 180 گرمی تکین
خمیر پیتزا مینی تکین
پنیر پیتزا یک کیلویی سوپر مارکتی رویال
پنیر پیتزا 180 گرمی تکین
پنیر پیتزا دو کیلویی تکین
تاپینگ پیتزا دانمارکی تکین
تاپینگ پیتزا ویژه تکین
تاپینگ پیتزا اسنکی تکین
خمیر پیتزا زعفرانی تکین
خمیر پیتزا ساده تکین
پنیر پیتزا ویژه ظرفی تکین
خمیر پیراشکی فلفلی تکین

جدید‌ترین مطالب