لینکدین چیست؟

۶ اردیبهشت, ۱۴۰۱

لینکدین چیست؟

آیا شما لینکدین را می شناسید؟

لینکدین

 

امروزه در هر جا اسم فضای مجازی به میان می آید، ذهن اکثرمان به سمت واتساپ، تلگرام و اینستاگرام می رود. حتی فیس بوک را خیلی ها می شناسند و کم و بیش با آن آشنا هستند. اما لینکدین چه؟ اصلا لینکدین چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ در این مطلب به این فضای مجازی مفید و حرفه ای می پردازیم.

اکثر شبکه های مجازی مثل (واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و …) بسیار سرگرم کننده هستند. افراد با سلایق مختلف در این فضاها جست و جو می کنند و مطالب مورد نیاز و مورد علاقه شان را دنبال می کنند. هر چند برخی از افراد از این فضاها را برای کسب و کار خودشان استفاده می کنند، ولی خیلی ها هم فقط برای سرگرمی در این فضاها فعالیت می کنند . نا گفته پیداست که هر چه یک صفحه مجازی جذاب تر و سرگرم کننده تر باشد، پر طرفدارتر است.

نکته مهم در اینجا این است که قرار نیست همه ی فضاهای مجازی شبیه به هم باشند و یا از الگوهای مشابهی برای افزایش مخاطب استفاده کنند.

و اما لینکدین

این شبکه ی اجتماعی از همان ابتدای راه، مسیر خود را از سایر فضاهای مجازی جدا کرد. و بر خلاف بقیه تمرکز خود را صرفا بر روی کسب و کار، تجارت ، مهارت ها و … گذاشت. لینکدین در سال ۲۰۰۲ راه اندازی شد و در سال ۲۰۰۳ نیز به صورت رسمی کار خود را شروع کرد و در دسترس همه ی کاربران اینترنت قرار گرفت.

کاربران در ابتدا ممکن است از فضای خشک و رسمی اش خوششان نیاید و یا نتوانند با آن ارتباط برقرار کنند اما اگر کمی صبور باشند به آن عادت می کنند و میتوانند مثل یک محیط کار واقعی در آن راحت باشند.

لینکدین برنامه ریزی شد ه است که برای همه ی افراد جامعه یک فضای کاری و حرفه ای را فراهم آورد، تا همه ی افراد مهارت ها و حرفه و کسب و کار خود را به دیگران ارائه دهند،  وشرکت ها نیز بتوانند وارد فضای بین المللی تجارت شوند.

پونک شیر خاوران در لینکدین

شرکت پونک شیر خاوران با نام تجاری تکین نیز در لینکدین فعال است. و آخرین اخبار و فعالیت های خود را در این این فضا به اشتراک می گذارد. برای دیدن صفحه ی رسمی ما فقط کافیست اینجا را کلیک کنید.

پیشاپیش از همراهیتان سپاسگذاریم.

اشتراک در تلگرام
, , , ,
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp