آیا شما لینکدین را می شناسید؟

لینکدین

 

امروزه در هر جا اسم فضای مجازی به میان می آید، ذهن اکثرمان به سمت واتساپ، تلگرام و اینستاگرام می رود. حتی فیس بوک را خیلی ها می شناسند و کم و بیش با آن آشنا هستند. اما لینکدین چه؟ اصلا لینکدین چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ در این مطلب به این فضای مجازی مفید و حرفه ای می پردازیم.

اکثر شبکه های مجازی مثل (واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و …) بسیار سرگرم کننده هستند. افراد با سلایق مختلف در این فضاها جست و جو می کنند و مطالب مورد نیاز و مورد علاقه شان را دنبال می کنند. هر چند برخی از افراد از این فضاها را برای کسب و کار خودشان استفاده می کنند، ولی خیلی ها هم فقط برای سرگرمی در این فضاها فعالیت می کنند . نا گفته پیداست که هر چه یک صفحه مجازی جذاب تر و سرگرم کننده تر باشد، پر طرفدارتر است.

نکته مهم در اینجا این است که قرار نیست همه ی فضاهای مجازی شبیه به هم باشند و یا از الگوهای مشابهی برای افزایش مخاطب استفاده کنند.

و اما لینکدین

این شبکه ی اجتماعی از همان ابتدای راه، مسیر خود را از سایر فضاهای مجازی جدا کرد. و بر خلاف بقیه تمرکز خود را صرفا بر روی کسب و کار، تجارت ، مهارت ها و … گذاشت. لینکدین در سال ۲۰۰۲ راه اندازی شد و در سال ۲۰۰۳ نیز به صورت رسمی کار خود را شروع کرد و در دسترس همه ی کاربران اینترنت قرار گرفت.

کاربران در ابتدا ممکن است از فضای خشک و رسمی اش خوششان نیاید و یا نتوانند با آن ارتباط برقرار کنند اما اگر کمی صبور باشند به آن عادت می کنند و میتوانند مثل یک محیط کار واقعی در آن راحت باشند.

لینکدین برنامه ریزی شد ه است که برای همه ی افراد جامعه یک فضای کاری و حرفه ای را فراهم آورد، تا همه ی افراد مهارت ها و حرفه و کسب و کار خود را به دیگران ارائه دهند،  وشرکت ها نیز بتوانند وارد فضای بین المللی تجارت شوند.

پونک شیر خاوران در لینکدین

شرکت پونک شیر خاوران با نام تجاری تکین نیز در لینکدین فعال است. و آخرین اخبار و فعالیت های خود را در این این فضا به اشتراک می گذارد. برای دیدن صفحه ی رسمی ما فقط کافیست اینجا را کلیک کنید.

پیشاپیش از همراهیتان سپاسگذاریم.

از توجه شما سپاسگزاریم.
سایر مطالب تکین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پونک شیر خاوران در لینکدین
خمیر پیراشکی فلفلی تکین
خمیر پیراشکی زعفرانی تکین
خمیر پیراشکی ساده تکین
پنیر پیتزا رنده 2 کیلویی (ظرف) تکین
پنیر پیتزا ورقه 400 گرمی تکین
پنیر پیتزا پروسس ورقه ای 180 گرمی تکین
خمیر پیتزا مینی تکین
پنیر پیتزا یک کیلویی سوپر مارکتی رویال
پنیر پیتزا 180 گرمی تکین
پنیر پیتزا دو کیلویی تکین
تاپینگ پیتزا دانمارکی تکین
تاپینگ پیتزا ویژه تکین
تاپینگ پیتزا اسنکی تکین
خمیر پیتزا زعفرانی تکین
خمیر پیتزا ساده تکین
پنیر پیتزا ویژه ظرفی تکین
خمیر پیراشکی فلفلی تکین

جدید‌ترین مطالب