لبخند بزنید…

۶ دی, ۱۴۰۰

لبخند بزنید…

لبخند بزنید و از تاثیرات جادویی آن بهره مند شوید.

خندیدن و لبخند زدن می‌تواند تاثیر زیادی بر روی زندگی  شخصی و حرفه ای شما بگذارد. لبخند روحیه شما را تقویت می‌کند، و باعث می شود  جذاب‌تر و با اعتماد به نفس‌تر دیده شوید. همچنین باعث می شود نگرش  مثبت‌تری نسبت به زندگی داشته باشید.

 

 

لبخند زدن و سلامت جسم:

آیا می‌دانستید که لبخند زدن روی بدن شما نیز تأثیر می‌گذارد و باعث تقویت سلامت جسمیتان می‌شود؟

خندیدن و لبخند زدن و کاهش استرس

همانطور که می دانید اضطراب و استرس های ناشی از فعالیت های روزانه باعث افزایش التهاب و فشار خون و ضربان قلب می شود.همچنین افزایش استرس باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و افزایش آسیب پذیری شما در مقابل عوامل بیماریزا می شود.

حالا بیایید در نظر بگیریم که اگر شما در شرایط استرس زا لبخند بزنید و سعی کنید آرام باشید چقدر میتوانید در کاهش عوارض جانبی استرس موثر باشید.

اگر شما در شرایط خاص و تحت فشار روحی و روانی هستید شاید احساس کنید با دنیای اطرافتان در جنگ هستید و یا نمی توانید در آن شرایط ارتباط صحیح و موثری با دیگران برقرار کنید. حالا اگر در همین شرایط لبخند بزنید و یا سعی کنید آرام باشید متوجه خواهید شد که میتوانید بر روی افکار مثبت تری متمرکز شوید و به خود و بدنتان کمک کنید تا شرایط  را بهتر مدیریت کنید. بعد از این کار بالافاصله شاهد بهبود روابطتان با دنیای اطراف خواهید بود. با این کار خواهید توانست آرامش را به خودتان و اطرافیانتان هدیه دهید. آرامشی که قطعا لیقاتش را دارید.

خندیدن و سیستم ایمنی:

آیا می دانید خندیدن باعث افزایش گلبولهای سفید خونتان می شود؟ همانطور که میدانید گلبول های سفید خون سد دفاعی بدن در مقابل انواع عوامل بیماری زا هستند . تحقیقات نشان داده است که خندیدن باعث افزایش این سلول ها در خون افراد و در نهایت به تقویت سیستم ایمنی بدن منجر می شود.

ما نیز در تکین فود امیدواریم که شما همیشه سلامت و تندرست باشید پس لطفا همین الان لبخند بزنید.

 

اشتراک در تلگرام
, , , , , , ,
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp