لبخند بزنید و از تاثیرات جادویی آن بهره مند شوید. خندیدن و لبخند زدن می‌تواند تاثیر زیادی بر روی زندگی  شخصی و حرفه ای شما بگذارد. لبخند روحیه شما را تقویت می‌کند، و باعث می شود  جذاب‌تر و با اعتماد به نفس‌تر دیده شوید. همچنین باعث می شود نگرش  مثبت‌تری نسبت به زندگی داشته باشید.

لبخند زدن و سلامت جسم:

آیا می‌دانستید که لبخند زدن روی بدن شما نیز تأثیر می‌گذارد و باعث تقویت سلامت جسمیتان می‌شود؟

لبخند زدن و کاهش استرس

همانطور که می دانید اضطراب و استرس های ناشی از فعالیت های روزانه باعث افزایش التهاب و فشار خون و ضربان قلب می شود.همچنین افزایش استرس باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و افزایش آسیب پذیری شما در مقابل عوامل بیماریزا می شود. حالا بیایید در نظر بگیریم که اگر شما در شرایط استرس زا لبخند بزنید و سعی کنید آرام باشید چقدر میتوانید در کاهش عوارض جانبی استرس موثر باشید.

اگر شما در شرایط خاص و تحت فشار روحی و روانی هستید شاید احساس کنید با دنیای اطرافتان در جنگ هستید و یا نمی توانید در آن شرایط ارتباط صحیح و موثری با دیگران برقرار کنید. حالا اگر در همین شرایط لبخند بزنید و یا سعی کنید آرام باشید متوجه خواهید شد که میتوانید بر روی افکار مثبت تری متمرکز شوید و به خود و بدنتان کمک کنید تا شرایط  را بهتر مدیریت کنید. بعد از این کار بالافاصله شاهد بهبود روابطتان با دنیای اطراف خواهید بود. با این کار خواهید توانست آرامش را به خودتان و اطرافیانتان هدیه دهید. آرامشی که قطعا لیقاتش را دارید.

بیشتر بخوانید:  قارچ سفید، راز زیبایی و تنوع در طبیعت

خندیدن و سیستم ایمنی

آیا می دانید خندیدن باعث افزایش گلبولهای سفید خونتان می شود؟ همانطور که میدانید گلبول های سفید خون سد دفاعی بدن در مقابل انواع عوامل بیماری زا هستند . تحقیقات نشان داده است که خندیدن باعث افزایش این سلول ها در خون افراد و در نهایت به تقویت سیستم ایمنی بدن منجر می شود. ما نیز در تکین فود امیدواریم که شما همیشه سلامت و تندرست باشید پس لطفا همین الان لبخند بزنید.

مطالب مرتبط:
به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟
سایر مطالب تکین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پوستر دوربین از جنس پنیر کاغذی
خمیر پیراشکی فلفلی تکین
خمیر پیراشکی زعفرانی تکین
خمیر پیراشکی ساده تکین
پنیر پیتزا رنده 2 کیلویی (ظرف) تکین
پنیر پیتزا ورقه 400 گرمی تکین
پنیر پیتزا پروسس ورقه ای 180 گرمی تکین
خمیر پیتزا مینی تکین
پنیر پیتزا یک کیلویی سوپر مارکتی رویال
پنیر پیتزا 180 گرمی تکین
پنیر پیتزا دو کیلویی تکین
تاپینگ پیتزا دانمارکی تکین
تاپینگ پیتزا ویژه تکین
تاپینگ پیتزا اسنکی تکین
خمیر پیتزا زعفرانی تکین
خمیر پیتزا ساده تکین
پنیر پیتزا ویژه ظرفی تکین
خمیر پیراشکی فلفلی تکین

جدید‌ترین مطالب